czwartek, 23 października 2014

KĄCIK DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH

Pan J. coraz częściej podkrada mamine farby. Muszę na nowo zorganizować moją przestrzeń do pracy. Miejsca mam niewiele, więc potrzebne mi są proste, ale ciekawe rozwiązania. To moje inspiracje. Może komuś z Was też się przydadzą.Jeśli widzieliście gdzieś jakieś inne fajne, kreatywne kąciki, to będę wdzięczna za podlinkowanie inspiracji.

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających bloga!

3 komentarze:

  1. Znalazłaś w sieci takie sprytne pracownie - ukryte, które łatwo zamknąć i Twój pan J.nie będzie nic podkradał :) Mój kącik twórczy to kawałek stołu, laptop i aparat, nie ma co podkradać moja gwiazda, ale zawsze się przysiada :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Może ja nic nie doradzę, ale przynajmniej się z Tobą zsolidaryzuję ;) Też właśnie jestem na etapie urządzania takiego miejsca, jednak moje będzie w piwnicy :) Mam podobny problem z ograniczonym metrażem. Ale to jeszcze nic, ponieważ jestem estetką, nie wiem jak ugryźć kwestię tej piwnicznej obskurności, rur na ścianach itp.... Stoły już są, nowe, pachnące drewnem, robione przez męża po prostu z desek. Tanio wyszło i jest funkcjonalnie. Jednak ja bardzo chciałabym to miejsce jakos "ozdobić"...:)

    OdpowiedzUsuń
  3. O to super, dobrze, że miejsce już masz.A rury i inne paskudztwa może jakoś ciekawie pomalujesz i nie będą takie straszne :) Pochwal się koniecznie jak już zmontujesz swój kącik, pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...